центр пластичної хірургії

Усі ми намагаємося виглядати молодими та привабливими. Вади, про які йдеться, бувають вроджені, набуті та вікові. Не всі з народження подобаються собі та довколишнім. Час невблаганно залишає свої сліди на обличчі та шкірі. Трапляються й неприємні ситуації, що впливають на нашу природну красу. Саме у таких випадках вам на допомогу зможе прийти Центр пластичної хірургії.

Пластичною називають розділ хірургії, який спрямований на виконання операцій з позбавлення дефектів та деформацій поверхні людського тіла, органів, тканин, а також корекції очевидних фізіологічних змін.

 

Естетична хірургія – це підрозділ пластичної хірургії, який працює на створення, збереження та відновлення зовнішньої привабливості.

 

До переваг такої хірургії належать:

 

 • Виправлення естетичних недоліків – якщо у вас ніс з горбинкою, завеликі або замалі губи, непривабливі груди, то усі ці проблеми можна вирішити за допомогою пластики.
 • Швидке позбавлення зайвої ваги – у випадку, коли дієти, спортзал і тренування вам не до вподоби або не приносять бажаного результату, тоді ліпосакція (видалення зайвого жиру) стане вирішенням вашої проблеми, бо завдяки їй ви зможете помітно зменшити розмір вашої талії, стегон, чи інших проблемних зон людського тіла.
 • Ефект відновлення – після автокатастроф, пожеж чи інших трагічних ситуацій люди страждають від рубців, інших дефектів і деформацій зовнішності, а завдяки пластичним операціям їх можна позбутися.

За посередництва пластичної хірургії можна не лише змінити свою зовнішність на краще, але й забути про низку психологічних проблем. Адже після усунення зовнішніх причин внутрішнього неспокою у пацієнтів:

 

 • Поліпшується самооцінка.
 • З’являється впевненість у собі, що допомагає знайти гарну роботу, влаштувати особисте життя.
 • Покращується й фізичне самопочуття, адже інколи операції виконуються з метою усунення певного дефекту того чи іншого органу.

Наші пріоритети

Центр пластичної хірургії допомагає пацієнтам стати здоровішими, привабливішими та впевненішими у собі.

Ключовою цінністю для нас є здоров’я, безпека та задоволення кожного пацієнта результатом нашої праці.

Наші спеціалісти володіють великим досвідом, професійним стажем та відповідними навиками.

Ми використовуємо якісні матеріали, препарати та обладнання, що уможливлюють високоякісний та тривалий ефект після кожної операції.

Вартість наших послуг є раціональною та доступною, що дозволяє кожному наблизитися до своєї мрії про ідеальну зовнішність та здоров’я.

Необхідні аналізи перед операцією:

 

 1. ПЛР-тест на COVID 19 (результат дійсний 5 днів після отримання результату, термін придатності обстеження — до 21 дня).
 2. Загальні аналізи крові та сечі.
 3. Аналіз крові на цукор.
 4. Група крові і резус-фактор.
 5. Аналіз крові на згортання (коагулограма).
 6. Біохімія крові (печінкові і ниркові проби).
 7. Аналіз крові на гепатит “В”, гепатит “С” та ВІЛ.
 8. Розшифрована електрокардіограма (при потребі — УЗД серця).
 9. Флюорографія.
 10. При операції на молочних залозах – УЗД молочних залоз.
 11. При пластиці носа – комп’ютерна томографія носа та придаткових пазух.