АРМЛІФТИНГ

 

Підтяжка рук, або усунення зайвої шкіри на руках – це армліфтинг, який ще називають брахіопластикою.
Провисла шкіра на руках, великі жирові відкладення на внутрішніх поверхнях передпліч трапляються у людей після різкого схуднення, або з’являються з віком. У будь-якому разі ця проблема потребує втручання естетичного хірурга. Жодні масажі та фізичні навантаження тут не вирішать ситуації.
Водночас фаховий хірург одразу має попередити пацієнта: операція цього типу є не такою простою і має низку застережень. Зокрема, виправлення естетичних недоліків руки від ліктя і до пахви потребує такого хірургічного втручання, яке передбачає поздовжній розріз шкіри. На відміну від поперечних розрізів, поздовжній розріз не дозволяє очікувати ідеального рубцювання на цій ділянці.

 

Іноді розріз може нагадувати не лише літеру «Т», а й «S» – щоби зробити рубець не таким видимим. Часом зайвий жир з руки можна спробувати бодай частково відсмоктати методом ліпосакції – через невеликі надрізи у шкірі, які забезпечать малопомітність післяопераційних слідів. Саме таку картину хірург має намалювати перед пацієнтом і дозволити йому самостійно вирішувати, чи слід зважуватися на таку операцію. Але деякі люди просто можуть не мати іншого виходу.

after
after
after
after
after

Підготовка до операції передбачає повне медичне обстеження та здачу аналізів ,які засвідчать, що пацієнт може під загальним наркозом перебувати певний час без негативних наслідків для свого здоров’я.
Триває операція в межах від однієї до трьох годин і передбачає потім тривалу реабілітацію.

Усунути провисання шкіри на руках для успіху – замало. Треба закріпити результат, обережно не навантажуючи руки. Особливо у перші 14 днів – поки хірург не зніме шви. Рубець зазвичай є очевидним аж до шести місяців. А далі допомогти може естетична косметологія.
До басейну, сауни та солярію у цей період ходити не слід, але помірну фізкультури варто практикувати, не забуваючи про носіння компресійних рукавів – для убезпечення від неприємностей.

Водночас найкращою гарантією від самої потреби звертатися до хірурга по армліфтинг є завчасна турбота про стан свого тіла – постійні фізичні навантаження, рух та тренування з метою тримати своє тіло в тонусі.