ПЛАСТИКА ГРУДЕЙ

 

Що таке маммопластика? Під цим поняттям слід розуміти розмаїття операцій з метою надання нового вигляду молочним залозам на тілі людини. Маммопластика дає чіткі та видимі відповіді на основну проблему молочних залоз – це питання їх форми та об’єму.

 

Оскільки груди – предмет не лише естетичної гордості, але й обов’язковий атрибут сексуальності, ми можемо допомогти з набуттям цікавішої форми грудей. За бажанням хірург не лише поліпшить форму грудей, але зменшить їх об’єм. Адже іноді жінки з великими грудьми мають медичні проблеми, зазнаючи завеликого навантаження на хребет.

Для полегшення життя ми також можемо створити щось на зразок «внутрішнього бюстгальтера» для обвислої молочної залози. Таким чином, жінка не лише отримує привабливіші форми та зовнішній вигляд, а й істотно спрощує собі життя – для руху і навіть занять спортом.
Редукційна маммопластика при мастопексії, для прикладу, відповідає на запит зі зменшення надто великих грудей – задля нової естетики та усунення різноманітних незручностей.
Збільшення грудей є протилежною операцією – здебільшого суто задля покращення зовнішності жінки, її привабливості та поліпшення психоемоційного стану.

after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after

Збільшити груди і зменшити груди можна у Львові. Ціна на ці найпоширеніші типи маммопластики у нас є непропорційно низькою, порівняно з величезним досвідом наших спеціалістів. Саме операція, а не масаж для збільшення грудей, чи якісь продукти для збільшення грудей й інші народні методи, дають результат. Тут важливо обрати правильного хірурга і якісні імпланти, які відповідатимуть саме потребам пацієнта.
Збільшення грудей без операції фактично не буває, хіба що це можна зробити візуально – за посередництва графічних редакторів для цифрових зображень. У реальному житті, де результат можна відчути руками та побачити у дзеркалі, такі інструменти не працюють. Підтяжка грудей дозволяє змінити їх розташування без фактичного збільшення або зменшення – просто шляхом релокації молочних залоз з наданням фігурі і декольте жінки нових форм. Повторна маммопластика теж буває, але вона може стосуватися певних ускладнень ,які виникли після звернення до недостатньо підготованого та досвідченого спеціаліста. Безшовна маммопластика – це природне бажання кожної пацієнтки, яке можна виконати дуже акуратним виконанням різних типів розрізів задля зменшення чи збільшення грудей.

Природне збільшення грудей, а також безпечне збільшення грудей і тимчасове збільшення грудей… Якими словами лише не послуговуються люди, які шукають порятунку чи здійснення своєї мрії в інтернеті. Найкращою порадою тут може бути лише одна: знайдіть собі перевіреного часом хірурга і запишіться до нього на консультацію. Проаналізуйте його ставлення до вашої проблеми, порівняйте за потреби з іншими і зробіть свої висновки. Ціна збільшення грудей і ціна зменшення грудей зазвичай можуть відрізнятися, як і вартість підтяжки грудей – адже кожна пацієнтка – це неповторність, а якісна робота і непересічний досвід хірурга не можуть бути безкоштовними.