ПЛАСТИКА ВУХ

 

Корекція форми, або пластика вух (отопластика) – це не справа тренувань чи інших намагань змінити свою зовнішність на краще.

 

Отопластика може стосуватися як мочки вуха, так і самого кута, під яким стосовно голови розташовані вуха. Операція покликана вирішити низку завдань: підтяжка вух, корекція вух та вушних раковин, усунення клаповухості – щоби вушка були акуратні, симетричні та не стирчали.
І жінки, і чоловіки іноді надаремно роками страждають, для прикладу, від клаповухості і цим лише поглиблюють свої комплекси, що позначається на їх щоденному житті.
Корекція форми вух – одна з найдоступніших та найбезпечніших косметичних операцій, а проводити її можна фактично у будь-якому віці, але бажано не раніше 6 років.

after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after

Пластика вух буває реконструктивна і її сенс полягає у відновленні вуха після серйозних опіків чи травм. Також існує естетична отопластика, спрямована на усунення естетичних дефектів вуха.
Загальне чи місцеве знеболення робить хірургічне втручання безболісним, а триває операція до 2 годин. Отопластика користується популярністю, оскільки допомагає людям позбутися дефектів вушних раковин, робить вуха анатомічними і семеричними, фактично не полишає по собі слідів.
Післяопераційні ж рубці є надто дрібними та малопомітними, бо розташовані фактично за вушними раковинами і прилягають до голови. Помітним буде лише ефект від нашого делікатного естетичного вдосконалення Вашого образу.

 

Ціни на пластику вух в різних містах України можуть різнитися, але, як свідчать відгуки та географія надходження до нас пацієнтів, Львів залишається доволі привабливим місцем для проведення отопластики. Рівне, Вінниця, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Тернопіль та Київ стабільно фігурують в переліку міст, з яких до нас приїжджають пацієнти.
Досвід хірургів, якість роботи та ціна питання – от ключові аргументи за проведення цього типу операції саме у нашому Центрі.