ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ

 

Підтяжка обличчя (кругова пластика, facelift) як операція з омолодження має чимало видів: зокрема, вона поділяється на підтяжку шиї, підтяжку скроневої частини обличчя та підтяжку лоба.
Мета цієї операції, відомої під назвою «фейс ліфт», – усунення опущених щік, зменшення носо-губної складки і відновлення нормального контуру шиї і підборіддя. Нині кваліфіковані хірурги вдаються до новітніх методів, які передбачають не лише роботу зі шкірою пацієнта, а й з м’язовою тканиною.
Найчастіше до операції вдаються жінки і чоловіки віком 40-55 років, проте лікування може бути ефективним й в іншому віці.

 

Ми завжди спільно виробляємо шляхи до покращення Вашої зовнішності. Також ми вдаємося до використання сучасних внутрішніх ліфтингових швів, що виконують роль додаткової гарантії збереження результату операції.

after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after

Підтяжка обличчя, кругова підтяжка шкіри обличчя, апаратна підтяжка обличчя, ендоскопічна підтяжка обличчя, корекція овалу обличчя, безопераційна підтяжка обличчя – будь яке з цих понять стосується бажання пацієнта виглядати молодшим, свіжим та приємним в очах людей довкола.
Вправний хірург знає, як і вміє підтягнути не лише шкіру на обличчі, а й підшкірні м’язи обличчя, підшкірно-жирову тканину та клітковину, на які накладаються акуратні та дієві шви.
Нам нерідко доводилося виконувати усі згадані процедури у комплексі, оскільки це позитивно впливало на пришвидшене досягнення ефекту помітного омолодження обличчя пацієнтів.
Попри це, операції обов’язково передує ґрунтовна консультація з окреслення клієнтами бажаного результату.

Вартість підтяжки обличчя є чималою, адже незалежно від того, хоче пацієнт провести кругову операцію, зосередитися на частковій підтяжці обличчя, підтяжці скроневої ділянки, підтяжці верхньої, середньої, нижньої третини обличчя, підтяжку другого підборіддя, хірург повинен мати відповідний досвід та забезпечити бездоганний результат. Підтяжка обличчя часто має супроводжуватися і підтяжкою шкіри шиї – адже ефект омолодження повинен бути комплексним.

пластики, зміни розташування носової перетинки, ринопластики крил чи спинки носа.

Здебільшого пацієнтам потрібна ринопластика надто великого, або виправлення скривленого носа та зламаного носа. Зменшення носа, корекція контурів носа, надання гармонійного вигляду є найпоширенішими запитами.