«ЗАЯЧА ГУБА»

 

«Заяча губа», або хейлосхізис – це вроджена вада, яка проявляється у дітей, зокрема, в новонароджених. Подібний дефект, але дещо іншої специфіки, називається вовчою пащею. Цей діагноз передбачає проведення операції, яка, попри причини вади, спрямована на її усунення та істотне поліпшення зовнішності пацієнта.

 

Часом фахівці грішать на несприятливу екологію, але досі ніхто напевне не може точно вказати на причини появи у новонароджених такого дефекту, як «заяча губа».
Йдеться про розщеплену верхню губу, коли тканини явно деформовані. В ранньому віці – майже одразу після народження дитини щелепно-лицьові хірурги здатні повернути обличчю дитини та її батькам надії – передусім для нормального харчування. Після відповідних операцій на обличчі залишаються сліди операційного втручання.

after
after
after
after
after
after

Ми ж здатні усунути залишкові деформації губи та носа, а власне, розщілину верхньої губи та піднебіння, які найчастіше, як свідчить наш багатолітній досвід, потребують пластики. Також додатково проводяться операції на щелепі та носі пацієнта, без яких про нормальну зовнішність не може бути і мови.

Така допомога найчастіше надається після досягнення пацієнтами 18 років – вона незамінна колишнім дітям, які, досягши повноліття, прагнуть позбутися зайвих спогадів про неприємне минуле їх зовнішності.
Увесь комплекс потрібних для цього заходів ми спільно обговорюємо з молодими людьми та їх батьками, аби об’єднаними зусиллями досягти якомога кращого результату.