МЕНТОПЛАСТИКА

 

Ментопластика – це пластична операція, спрямована на усунення дефектів підборіддя. Ще однією назвою ментопластики є геліопластика. Здебільшого йдеться про корекцію форми та розмірів підборіддя, а також про виправлення пропорцій обличчя пацієнта.

Ментопластика буває збільшувальною та зменшувальною.

Відповідний розріз хірург може робити як ззовні – у згортку шкіри під підборіддям, так і зсередини – з внутрішнього боку нижньої губи.

Операція може допомогти у вирішенні таких естетичних недоліків:

  • неправильна форма підборіддя, що порушує гармонію обличчя;
  • надто велике підборіддя;
  • нерозвинене – надто мале підборіддя;
  • зміщене, перехилене підборіддя;
  • вроджені чи набуті дефекти підборіддя.
after
after
after
after

Хірургічна корекція підборіддя – це операція, яка вимагає від фахівця глибоких знань в галузі щелепно-лицьової хірургії, чималого досвіду та високого рівня майстерності.

Збільшення підборіддя виконується з використанням відповідних, підібраних під обличчя конкретного пацієнта імплантів. Водночас можна зробити операцію шляхом остеотомії зі зсуненням фрагменту кістки у потрібне положення.

 

Зменшення підборіддя також можна робити кількома шляхами, бо кожен залежить від анатомічних особливостей пацієнта.

Водночас сучасні методики ментопластики дозволяють зробити непомітними будь-які сліди хірургічного втручання. Таким чином, пацієнтам буде значно простіше насолоджуватися результатами та новим виглядом свого профілю в очах людей довкола.