ПЛАСТИКА НОСА

 

Пластика носа (ринопластика) – дуже популярна в Україні та світі. Є статистика, яка свідчить, що ринопластика займає до 30% від усіх звернень пацієнтів до пластичних хірургів.
Вона полягає у зміні зовнішніх контурів шляхом видалення, або переміщення кісток і хрящів, які утворюють скелет носа. Зазвичай, виконують її після 18 років, коли завершиться формування скелета.
Ринопластика буває різна: відкрита (з ледь помітним рубцем після операції) та закрита (коли сліди від втручання сховані всередині); первинна (перше операційне поліпшення форми чи розмірів носа) і вторинна (подальші зміни чи доповнення до попередніх операцій).

 

Операцію виконують під загальним наркозом. Тривалість операції до 1,5 год. Після операції на обличчя на 7-10 днів накладають термопластичну лангету, а для зупинки кровотечі в ніс вводять тампони, які видаляють через 1-3 дні.

Перебування в стаціонарі – від 3 до 10 днів. Різного ступеня набряки і синці навколо повік наявні завжди і на 90% зменшуються упродовж двох тижнів. Найближчі результати оцінюють через 3 місяці, а підсумкові – через 1 рік, коли завершиться формування тканин носа.

after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after
after

Пластика носа, або ринопластика – ціна, яку доводиться платити чималому числу людей, яким не подобається їх зовнішність. Також часом ця пластична операція може бути спричинена травмами носа, або суто медичними рекомендаціями – для поліпшення стану здоров’я пацієнта. Серйозна пластика носа не проводиться без наркозу, але є й таке хірургічне втручання, яке передбачає лише часткове знеболення. Львівська школа ринопластики є доволі потужною та досвідченою. Тому сюди приїжджають робити пластику носа і з таких міст України, як Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса і Київ, а також з інших країн.

 

Пластика носа може стосуватися операції на кінчику носа та іншої контурної пластики, зміни розташування носової перетинки, ринопластики крил чи спинки носа.
Здебільшого пацієнтам потрібна ринопластика надто великого, або виправлення скривленого носа та зламаного носа. Зменшення носа, корекція контурів носа, надання гармонійного вигляду є найпоширенішими запитами.