ПЛАСТИКА СТЕГОН І СІДНИЦЬ

 

Не лише груди, а й нижня частина тіла кожної жінки потребує уваги та претендує на красивий і здоровий вигляд.
Часом фізичні вправи дозволяють у певному віці надати сідницям та стегнам бажаних форм. Але буває і таке, що вдале схуднення спричиняє не тільки втрату зайвих кілограмів, а й подекуди не зникає залишковий целюліт.

 

Дуже повні жінки, скинувши зайву вагу, мають справу з появою жирових складок на стегнах і сідницях унаслідок провисання шкіри. Масаж, іонізація, різні ін’єкції не завжди можуть тут зарадити. Для наближення до бажаного еталону краси ми можемо запропонувати різні хірургічні методики, що дозволяють додати сідницям пружності і красивої форми.
Пластика сідниць або глютеопластика – це операція зі збільшення об’єму і корекції форми сідниць за допомогою імплантів, часом аж до рівня краси зірок шоу-бізнесу світового рівня. Головне тут – бажання пацієнта сформувати певний вигляд сідниць, якого бракує або через особливості статури, або внаслідок пережитої травми.

after
after
after
after
after

Для усунення провисання шкіри і тканин можна вдатися до підтяжки сідниць та ліпофілінгу. Стегна іноді теж є однією з тих проблемних зон нашого тіла, яка важко піддається корекції за допомогою дієт або фізичних вправ. З часом тканини внутрішнього і зовнішнього боків стегна втрачають тонус, що може призвести до провисання шкіри і тканин, а також до очевидно непривабливої поверхні шкіри у цілковито здорових жінок.

Подібний стан погіршується після значної втрати ваги. Неестетичні жирові відкладення в ділянці стегон і не пружна шкіра в деяких випадках спричиняють фізичний дискомфорт. Естетичний хірург здатен зарадити і цій проблемі, прибравши зайвий целюліт та інші перешкоди на шляху фігури пацієнта до гармонії та сексуального вигляду.