ПЛАСТИКА ЧОЛА

 

Пластика чола доцільна при опущенні брів і нависанні повік, наявності зморшок. Пластика чола стосується цілого комплексу операцій, завдання яких полягає в кращому вигляді верхньої частини обличчя пацієнта.
Мета операції – підтягнути шкіру чола догори (разом з бровами) і підтягнути м’язи, від втрати первинної функції яких й утворюються зморшки. Операція виконується під загальним або під місцевим знеболенням.

Підтяжка брів – це вже звична для нас операція, що дозволяє омолодити обличчя та надати йому додаткової естетичної привабливості. Вона прибирає зморшки як наслідок втрати еластичності тканинами обличчя, повертає тонус шкірі чола та робить Ваш погляд яснішим – не таким важким.
Підтяжку брів можна поєднати з корекціями шкіри на скронях та підтяжкою повік – це додає заходам з омолодження комплексності та істотно поліпшує ефект від операції. Технік підтяжки брів є чимало і ми завжди пояснюємо пацієнтам специфіку кожної з них: головне у ці справі – безпечність для здоров’я, невелика тривалість операції та процесу загоєння, а також очевидний візуальний ефект від нашої роботи.

after
after
after
after
after
after
after
after
after
after

Пластика брів, контурна пластика чола та ендоскопічна підтяжка повік – усі ці та інші техніки нам у Центрі добре знайомі, а тому ми здатні запропонувати кожному пацієнту якісні послуги з бодай часткового відновлення молодого і ясного вигляду його обличчя.

ПТОЗ ще називають просіданням верхньої повіки. Хвороба може бути вродженою, або стати наслідком травми й іншої недуги ока. Особливо часто ПТОЗ проявляється у похилому віці. Причина ПТОЗ здебільшого полягає у слабкості м’яза ,який відповідає за піднімання верхньої повіки, його розтягненням, або потоншенням. Ще проблема може полягати в патології нерва, що відповідає за цей м’яз. ПТОЗ лікується хірургічно, шляхом скорочення м’яза, що піднімає повіку. Вправний хірург проводить операцію доволі швидко, а загоєння є нетривалим – на відміну від ефекту операції, яка надовго впливає на добре здоров’я і кращу зовнішність пацієнта.